Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно NURSAN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно NURSAN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на брашно NURSAN
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
нови цистерна за транспорт на брашно NURSAN ТИПА V
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на брашно NURSAN
1
цена на барање
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 42000 кг
Украина, Киев
цистерна за транспорт на брашно NURSAN V-образная пищевая цистерна NURSAN TRAILER
6
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се