Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно LAMBRECHT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно LAMBRECHT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на брашно LAMBRECHT MEELOPLEGGER
8
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-02 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се