Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно FELDBINDER

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на брашно FELDBINDER: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER KIP 60.3
6
15.400 €
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2003 Километража Носивост
Романија, Timișoara
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 46.3
41
8.350 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост 28600 кг
Полска, WIERZBICA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 49.3
7
23.070 € PLN 105.000 PLN
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 45.3
7
6.591 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 53.3
11
9.886 € PLN 45.000 PLN
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за транспорт на брашно FELDBINDER EUT 45.3 - Przygotowana do pracy - Po renowacji
8
16.040 € PLN 73.000 PLN
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се