Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии од Украина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR SRP3MER
2
15.500 US$ EUR ≈ 13.280 €
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986 Километража Носивост
Украина, Лисичанськ
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL SR34ES
29
14.750 €
Зафатнина 32550 л
Година 1995 Километража Носивост
Украина, Струмівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST Химическая цистерна
3
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST Аммиаковоз
6
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST КАСовоз
4
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 23 м³
Година 2019 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER Ammonia Tanker- Аммиаковоз
17
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 36 м³
Година Километража Носивост
Украина
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER K. STB 39/ 5-11/24
7
цена на барање
Зафатнина 39 м³
Година 06/2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
цистерна за превоз на хемикалии TC 22
3
883,90 € UAH 29.000 UAH
Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Носивост
Украина
нови цистерна за превоз на хемикалии NURSAN
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
нови цистерна за превоз на хемикалии SINAN / ACID TANKER
1
19.090 € UAH 626.400 UAH
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
нови цистерна за превоз на хемикалии Jeho 99983-01
6
35.000 US$ EUR ≈ 29.990 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Біляївка
нови цистерна за превоз на хемикалии Jeho 99983-01
4
35.000 US$ EUR ≈ 29.990 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост
Украина, Біляївка
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA DYKSTRA DRY 01227
10
33.000 US$ EUR ≈ 28.280 €
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06-08 Километража 1200000 км Носивост 38000 кг
Украина, Кременчук
нови цистерна за превоз на хемикалии
2
63.000 US$ EUR ≈ 53.980 €
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се