Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии од Романија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Co2 18 t
3
16.000 € Без ДДВ
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража Носивост 17200 кг
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
20.000 €
Година Километража Носивост
Романија, Pitești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии
1
цена на барање
Година 1963 Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE
3
11.000 € Без ДДВ
Година 1982 Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
5
35.000 €
Зафатнина 22 м³
Година 1989 Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
4
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 17 м³
Година 1989 Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
цена на барање
Година 1989 Километража Носивост 21000 кг
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Романија, Pitești
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се