Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии од Полска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии LAG GSA-24
14
12.730 € PLN 58.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на хемикалии SZUMLAKOWSKI NCSZ30/1
16
ВИДЕО
52.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на хемикалии SZUMLAKOWSKI NCSZ32/1
18
ВИДЕО
71.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Brzeg
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 33000L
9
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии BSLT 32500
8
13.200 € Без ДДВ
Зафатнина 32.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост 28000 кг
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI 28000L
13
11.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии CARDI 3 KAMMER
7
13.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии + MARTI S-TA-35 CYSTERNA DO NIECZYSTOŚCI 30m3
16
цена на барање
Година 06/2011 Километража Носивост
Полска, Dabrowa k/Opola
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 30m3 , 3-komory, asenizacyjna kwasówka
3
цена на барање
Година Километража Носивост
Полска, Nowa Iwiczna
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE
8
4.368 € PLN 19.900 PLN
Зафатнина 24000 л
Година 1980 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за превоз на хемикалии LAG L4BH
3
65.500 €
Зафатнина 34 м³
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Olsztyn
цистерна за превоз на хемикалии LAG L4BH
3
76.500 €
Зафатнина 32.5 м³
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Olsztyn
цистерна за превоз на хемикалии SARA 25000L
5
10.000 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1996 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR SR34EF     21400L//4Bary//1Komora//
32
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 21400 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-07-23 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за превоз на хемикалии TRAILOR 40 140L CYSTERNA PALIWOWA
12
17.700 € Без ДДВ
Зафатнина 40140 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-08-02 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се