Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии од Литванија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии LAG CHEMIE L4BN 3CAM
12
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32.5 м³
Година 2001 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за превоз на хемикалии FELDBINDER L4BH
15
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32.5 м³
Година 1999-08 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии LAG 32500L CHEMIE L4BN 3CAM
13
24.900 € Без ДДВ
Година 2001-08 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за превоз на хемикалии ANDERE EINACHSANHANGER CHEMIETANK 2CAM
13
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23000 м³
Година 1991-02 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER K.STC 30
8
76.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се