Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на хемикалии Bata CISTERNA L4BH 30.000-33.000LT
1
цена на барање
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago (MONZA)
цистерна за превоз на хемикалии Bata ROS ROCA 7.370-22.330-7.420LT
39
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37120 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Италија, Ornago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии Bata SARA-MENCI 5.240-18.380-5.240LT
39
20.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28860 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за превоз на хемикалии Bata ROS ROCA 7.290-24.425-7.300LT
34
20.500 € Без ДДВ
Зафатнина 39015 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-06 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за превоз на хемикалии SACIM SGL 33G
7
цена на барање
Година 1984 Километража Носивост
Италија, Rome
цистерна за превоз на хемикалии Cisterna per trattamenti fitosanitari, per piante, da 420 litri
7
цена на барање
Зафатнина 420 л
Година Километража Носивост
Италија, Narni
цистерна за превоз на хемикалии Cisterna per trattamenti fitosanitari, da 300 litri
3
цена на барање
Зафатнина 300 л
Година Километража Носивост
Италија, Stroncone (TR)
цистерна за превоз на хемикалии CPV 30 PIEDI L4BH multiscomparto
3
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31.9 м³
Година 01/1991 Километража Носивост
Италија, locate triulzi
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI
11
цена на барање
Зафатнина 36240 л
Година 1987 Километража Носивост
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се