Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии TRAILOR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии TRAILOR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии TRAILOR 40 140L CYSTERNA PALIWOWA
12
17.700 € Без ДДВ
Зафатнина 40140 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-08-02 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се