Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER Ammonia Tanker- Аммиаковоз
17
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 36 м³
Година Километража Носивост
Украина
нови цистерна за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER L4BH Chemical Tanker Stainless
6
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража Носивост
Турција, KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се