Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER ADR, 40 cbm, TANK, LASER BEAM, RECUPERATION
10
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Километража Носивост 29900 кг
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се