Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии MAISONNEUVE од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии MAISONNEUVE од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
27
13.000 € Без ДДВ
Година 1993-02-25 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.4 m3 / 1 comp
30
12.000 € Без ДДВ
Година 1995-05-18 Километража Носивост 29870 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp
34
15.500 € Без ДДВ
Година 1994-11-28 Километража Носивост 26290 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp / ADR 02/2020
37
14.000 € Без ДДВ
Година 1994-11-29 Километража Носивост 26290 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank 27.3 m3 / 3 comp
35
9.900 € Без ДДВ
Година 1992-10-19 Километража Носивост 30070 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
28
14.500 € Без ДДВ
Година 1993-01-19 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 28.3 m3 / 1 comp
24
7.500 € Без ДДВ
Година 1990-10-29 Километража Носивост 26150 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical ACID tank inox 22.5 m3 / 2 comp / ADR 05/2020
36
9.500 € Без ДДВ
Година 1996-10-25 Километража Носивост 26680 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се