Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии MAISONNEUVE

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии MAISONNEUVE: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE BSLT
9
8.800 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987 Километража 1 км Носивост 30000 кг
Украина, Одеса
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
28
14.500 € Без ДДВ
Година 1993-01-19 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 28.3 m3 / 1 comp
24
7.500 € Без ДДВ
Година 1990-10-29 Километража Носивост 26150 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemie 32376 Liter Isolated tank, max 4 bar, 80c
7
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 32376 м³
Година 1995-06-26 Километража Носивост 30280 кг
Холандија, Ede
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical ACID tank inox 22.5 m3 / 2 comp / ADR 05/2020
36
9.500 € Без ДДВ
Година 1996-10-25 Километража Носивост 26680 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
27
13.000 € Без ДДВ
Година 1993-02-25 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.4 m3 / 1 comp
30
12.000 € Без ДДВ
Година 1995-05-18 Километража Носивост 29870 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp
34
15.500 € Без ДДВ
Година 1994-11-28 Километража Носивост 26290 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Co2 18 t
3
16.000 € Без ДДВ
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража Носивост 17200 кг
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp / ADR 02/2020
37
14.000 € Без ДДВ
Година 1994-11-29 Километража Носивост 26290 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE
8
4.343 € PLN 19.900 PLN
Зафатнина 24000 л
Година 1980 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се