Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии MAGYAR од Холандија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии MAGYAR од Холандија: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 31.5 m3 / 3 comp
16
19.500 € Без ДДВ
Година 2002-01-21 Километража Носивост 30700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp
26
16.000 € Без ДДВ
Година 1998-12-22 Километража Носивост 27180 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 35 m3 / 4 comp
32
17.000 € Без ДДВ
Година 1996-06-04 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp
23
13.500 € Без ДДВ
Година 1997-08-04 Километража Носивост 31340 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 32.6 m3 / 1 comp
25
12.000 € Без ДДВ
Година 1992-12-03 Километража Носивост 26100 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp
22
14.500 € Без ДДВ
Година 1992-06-10 Километража Носивост 26000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 31 m3 / 4 comp
22
15.000 € Без ДДВ
Година 1992-05-27 Километража Носивост 25740 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
26
13.500 € Без ДДВ
Година 1993-11-04 Километража Носивост 25900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
21
12.500 € Без ДДВ
Година 1991-10-28 Километража Носивост 26000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp
7
13.500 € Без ДДВ
Година 1997-08-25 Километража Носивост 31340 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34.6 M3 / 1 comp
22
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34.6 м³
Година 1993-09-15 Километража Носивост 30250 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
20
13.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-08-26 Километража Носивост 26665 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 48 m3 / 3 comp
21
21.500 € Без ДДВ
Година 2001-04-05 Километража Носивост 29420 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical ACID tank inox 22.5 m3 / 1 comp
14
12.000 € Без ДДВ
Година 1995-04-11 Километража Носивост 31350 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp
42
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-11-22 Километража Носивост 30900 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се