Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии MAGYAR од Белгија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии MAGYAR од Белгија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ASSEN 1 COMP 32550L MAX 4 BAR
19
17.750 € Без ДДВ
Година 1997-04-03 Километража Носивост 30700 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 assen 4 compartimenten =32550L met certificaat de jaugeage
22
17.750 € Без ДДВ
Година 1996-06-11 Километража Носивост 30240 кг
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR
2
цена на барање
Зафатнина 29000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 3 ASSEN --ADR--3COMP 37500L
23
13.500 € Без ДДВ
Година 1992-06-16 Километража Носивост 30200 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ESSIEUX 1 COMPARTIMENT 32550L 2 BAR
21
16.750 € Без ДДВ
Година 1996-06-18 Километража Носивост 30620 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR TANK IN STAINLESS STEEL ADR
14
16.250 € Без ДДВ
Година 1994-03-25 Километража Носивост 30340 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR tank In EDELSTAHL ADR 3 ACHSEN
22
16.750 € Без ДДВ
Година 1995-01-04 Километража Носивост 30620 кг
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се