Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии MAGYAR

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии MAGYAR: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR
2
цена на барање
Зафатнина 29000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALCOHOL
11
25.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09 Километража Носивост 26610 кг
Германија, München
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 3 ASSEN --ADR--3COMP 37500L
23
13.500 € Без ДДВ
Година 1992-06-16 Километража Носивост 30200 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ESSIEUX 1 COMPARTIMENT 32550L 2 BAR
21
16.750 € Без ДДВ
Година 1996-06-18 Километража Носивост 30620 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR tank In EDELSTAHL ADR 3 ACHSEN
22
16.750 € Без ДДВ
Година 1995-01-04 Километража Носивост 30620 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR TANK IN STAINLESS STEEL ADR
14
16.250 € Без ДДВ
Година 1994-03-25 Километража Носивост 30340 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR MagyarS34EBD / ADR / ALKOHOL
14
38.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража Носивост 26760 кг
Германија, München
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 31.5 m3 / 3 comp
16
19.500 € Без ДДВ
Година 2002-01-21 Километража Носивост 30700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp
26
16.000 € Без ДДВ
Година 1998-12-22 Километража Носивост 27180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 35 m3 / 4 comp
32
17.000 € Без ДДВ
Година 1996-06-04 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical ACID tank inox 24.5 m3 / 1 comp
23
13.500 € Без ДДВ
Година 1997-08-04 Километража Носивост 31340 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 32.6 m3 / 1 comp
25
12.000 € Без ДДВ
Година 1992-12-03 Километража Носивост 26100 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp
22
14.500 € Без ДДВ
Година 1992-06-10 Километража Носивост 26000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 31 m3 / 4 comp
22
15.000 € Без ДДВ
Година 1992-05-27 Километража Носивост 25740 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
26
13.500 € Без ДДВ
Година 1993-11-04 Километража Носивост 25900 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се