Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии KASSBOHRER: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER Schwarte Jansky NEU Gülle  Börger, Premium
15
80.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 32700 кг
Германија, Bakum
цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER K.STC 30
8
76.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER STC 30
8
цена на барање
Зафатнина 32 м³
Година 1989 Километража Носивост
Унгарија, Tata
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER ADR L4BH
15
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER K. STB 39/ 5-11/24
7
цена на барање
Зафатнина 39 м³
Година 06/2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
цистерна за превоз на хемикалии KASSBOHRER TANK 32.000 Liter INOX Edelstahl Isoliert BPW Eco
12
цена на барање
Зафатнина 32 м³
Година 1990-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се