Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии Jeho

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии Jeho: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на хемикалии Jeho 99983-01
6
35.000 US$ EUR ≈ 29.930 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Біляївка
нови цистерна за превоз на хемикалии Jeho 99983-01
4
35.000 US$ EUR ≈ 29.930 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост
Украина, Біляївка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се