Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии HENDRICKS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии HENDRICKS: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии HENDRICKS L4BH
63
18.500 €
Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-02 Километража Носивост 38000 кг
Германија, Marktredwitz
цистерна за превоз на хемикалии HENDRICKS GOFA Säuretank gummiert
5
23.900 €
Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2001 Километража Носивост
Германија, Gelsenkirchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии HENDRICKS Gummierter Tank Säure
6
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12 Километража Носивост
Германија, Gelsenkirchen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се