Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии GOFA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии GOFA: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
20.000 €
Година Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Романија, Pitești
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии GOFA V2A/ GGVS
15
19.950 €
Зафатнина 34 м³
Година 2000 Километража Носивост 26160 кг
Германија, Sottrum
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
5
35.000 €
Зафатнина 22 м³
Година 1989 Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
4
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 17 м³
Година 1989 Километража Носивост
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
цена на барање
Година 1989 Километража Носивост 21000 кг
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
22
9.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Германија, Herne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се