Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии EVERLAST

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии EVERLAST: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST Химическая цистерна
3
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST Аммиаковоз
6
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на хемикалии EVERLAST КАСовоз
4
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 23 м³
Година 2019 Километража Носивост
Украина, Одесса
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се