Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии DIJKSTRA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии DIJKSTRA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
53
16.000 € Без ДДВ
Година 1996-11-26 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA Chemical tank inox 37.5 m3 / 5 comp
32
16.000 € Без ДДВ
Година 1996-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA Chemical tank inox 37.5 m3 / 5 comp
67
16.000 € Без ДДВ
Година 1996-10-15 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии DIJKSTRA DYKSTRA DRY 01227
10
33.000 US$ EUR ≈ 28.340 €
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06-08 Километража 1200000 км Носивост 38000 кг
Украина, Кременчук
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се