Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии BURG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии BURG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии BURG
5
27.000 €
Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост 13000 кг
Швајцарија, Zofingen
цистерна за превоз на хемикалии BURG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
43
23.000 € Без ДДВ
Година 2003-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии BURG 3 ASSEN TANK IN ROESTVRIJ STAAL 31000 L - 4 COMPARTIMENTEN
7
12.750 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1992-01-24 Километража Носивост
Белгија, HARCHIES
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се