Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии BSLT од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии BSLT: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии BSLT 3 ASSEN CITERNE IN INOX ADR 1 COMP= 33515L VERWARMBAAR!
21
цена на барање
Година 1995-10-03 Километража Носивост 26260 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
26
15.000 € Без ДДВ
Година 1995-05-16 Километража Носивост 27670 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
27
10.500 € Без ДДВ
Година 1992-07-05 Километража Носивост 26530 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33.6 m3 / 4 comp
25
15.500 € Без ДДВ
Година 1994-05-30 Километража Носивост 25800 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
29
16.500 € Без ДДВ
Година 1999-01-22 Километража Носивост 26530 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT 32500
8
13.200 € Без ДДВ
Зафатнина 32.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост 28000 кг
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 26.3 m3 / 1 comp
24
15.000 € Без ДДВ
Година 1998-01-13 Километража Носивост 26830 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
23
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³
Година 1995-05-23 Километража Носивост 25760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp
38
16.500 € Без ДДВ
Година 1992-05-07 Километража Носивост 25960 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 27.8 m3 / 1 comp
31
13.500 € Без ДДВ
Година 1995-03-01 Километража Носивост 27430 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
25
13.500 € Без ДДВ
Година 1995-04-26 Километража Носивост 26305 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BSLT
5
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1992 Километража Носивост
Франција, Saint-Priest
цистерна за превоз на хемикалии BSLT Chemical tank inox 26.3 m3 / 1 comp
29
12.500 € Без ДДВ
Година 1994-11-14 Километража Носивост 26050 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се