Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии ACERBI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии ACERBI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI 28000L
13
11.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за превоз на хемикалии ACERBI
11
цена на барање
Зафатнина 36240 л
Година 1987 Километража Носивост
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се