Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Украина

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Украина: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент DOĞAN YILDIZ V-ТИПА
15
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Километража Носивост 30000 кг
Украина, Киев
нови цистерна за превоз на цемент ALI RIZA USTA ARU
6
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER
12
34.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на цемент ВАРЗ
2
50.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 200 км Носивост
Украина, Днепропетровск
цистерна за превоз на цемент SPITZER Silos
21
21.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32000 л
Година 2006 Километража 120 км Носивост
Украина, Винница
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
5
18.900 €
Зафатнина 31.3 м³
Година 2009 Километража Носивост
Украина, Суми
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN (МУКОВОЗ) V-образного типа
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2437
21
18.900 €
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Украина, Струмівка
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF SAF
18
24.500 €
Зафатнина 37000 л
Година 2006 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN TRAILER
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF
26
18.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 500000 км Носивост 33410 кг
Украина, Струмівка
цистерна за превоз на цемент OZTREYLER
14
30.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2014 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN
3
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за превоз на цемент GURLESENYIL цементовоз
19
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Украина
цистерна за превоз на цемент PIACENZA
2
30.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража Носивост
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се