Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Турција

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Турција: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
26
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
29
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 40000 кг
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer
22
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 50000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
45
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 55000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент DONAT V-Type Dry Bulk
16
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer
24
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 55000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer
22
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 22 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
20
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 26 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer 2-3-4 Axle
19
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција
цистерна за превоз на цемент GUVEN 2012
5
10.500 €
Зафатнина 33 м³
Година 2012 Километража 34000 км Носивост 35000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020  MODELS bulk cement trailer
21
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 17.170 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER بلكر اسمنت مواصفات اوربية 2020
13
21.000 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³
Година 2020 Километража Носивост 60000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa
16
18.000 US$ EUR ≈ 15.460 €
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF W Type Bulker | Millennium Type | EURO Type 2020
15
23.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 72000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
12
18.000 US$ EUR ≈ 15.460 €
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција, İstanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се