Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Русија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Русија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент Maral Trailer
12
21.650 € RUB 1.995.000 RUB
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 3000 км Носивост 27500 кг
Русија, Москва
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN Вакуумный
3
37.430 € RUB 3.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 41 кг
Русија, Новороссийск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
29.300 € RUB 2.700.000 RUB
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Волгоград
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
26.580 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 28000 кг
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 28 to 60 cbm Cement Bulk Trailer
16
16.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Русија
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
7
26.040 € RUB 2.400.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
26.580 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
26.580 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 10 км Носивост
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент Katmerciler Kardesler 30
3
52.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се