Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Полска

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Полска: 66 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
8
17.440 € PLN 79.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 OSTATNIE 2 SZTUKI !!!!
5
44.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Километража Носивост 29500 кг
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 45.3 - Przygotowana do pracy - Po renowacji
8
17.660 € PLN 80.000 PLN
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37m3
8
8.169 € PLN 37.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Koziegłowy
цистерна за превоз на цемент VALART
10
9.052 € PLN 41.000 PLN
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 29800 кг
Полска, Koziegłowy
цистерна за превоз на цемент ZVVZ NCG40
21
13.030 € PLN 59.000 PLN
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража Носивост 30150 кг
Полска, Koziegłowy
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
10
12.200 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2437/2P
6
6.624 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 ODBIÓR NATYCHMIASTOWY
7
46.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/3Z
23
15.450 € PLN 70.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-07 Километража Носивост 28185 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
6
23.620 € PLN 107.000 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Wierzbica
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
16
17.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2006-04-19 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM39
14
17.200 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
7
26.710 € PLN 121.000 PLN
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража Носивост 29200 кг
Полска, Olszewo-Borki
цистерна за превоз на цемент SPITZER SILO 37m6 3-KOMORY WAGA:4850kg BPW ALUFELGI 2008r ŁADNA
1
19.870 € PLN 90.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09 Километража 650000 км Носивост
Полска, KAMIEŃSK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се