Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
10
13.750 €
Зафатнина 40 м³
Година 10/2001 Километража Носивост
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
8
15.289 € Без ДДВ
Година 12/2007 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER K.SSL 40
7
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03-03 Километража Носивост 27000 кг
Литванија, Alesninkai
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
8
12.750 €
Зафатнина 36 м³
Година 07/1999 Километража Носивост
Литванија, Plungė
нови цистерна за превоз на цемент ALI RIZA USTA V-Type
13
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1000 км Носивост
Литванија, Panevėžys
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
14
13.750 €
Зафатнина 40 м³
Година 11/2003 Километража Носивост
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
11
13.750 €
Зафатнина 40 м³
Година 11/2001 Километража Носивост
Литванија, Plungė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се