Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент MISTRALL S372P1
5
цена на барање
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Италија, Lograto
цистерна за превоз на цемент ARDOR CISTERNA PER CEMENTO
4
цена на барање
Зафатнина 37000 л
Година 1996 Километража Носивост
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент ARDOR CISTERNA PER CEMENTO
4
цена на барање
Зафатнина 37000 л
Година 1999 Километража Носивост
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM41 S2-A
4
цена на барање
Година 1989 Километража Носивост 29400 кг
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент PIACENZA ST.3673/32
4
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража Носивост
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
4
13.400 €
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2003 Километража Носивост
Италија, Gubbio
цистерна за превоз на цемент PIACENZA S36R2N35
4
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се