Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Холандија

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Холандија: 70 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
21
19.500 € Без ДДВ
Година 2008-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
10
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост 33900 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
7
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
7
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-06-01 Километража Носивост 33900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
8
19.500 € Без ДДВ
Година 2008-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
21
19.500 € Без ДДВ
Година 2008-06-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
7
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост 33900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
7
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост 33900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
20
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2003-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент OMEPS Powder tank alu 40 m3 + engine/compressor
27
53.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2016-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
17
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост 33900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
17
39.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2013-12-05 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
15
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2008-01-01 Километража Носивост 32920 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 39 m3 / 1 comp
13
13.000 € Без ДДВ
Година 1999-06-02 Километража Носивост 33970 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се