Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Франција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент од Франција: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW ciment remorque 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
15
17.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Франција
цистерна за превоз на цемент SPITZER S2000F
4
аукција 3.000 € Без ДДВ
Година 1984-07 Километража Носивост
Франција, Montreuil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37M3
2
24.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Франција, Lyon
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER 34M3
2
19.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2003 Километража Носивост 33440 кг
Франција, Toulouse
цистерна за превоз на цемент FILLIAT HORZ
1
5.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Носивост 29000 кг
Франција, Marseille
цистерна за превоз на цемент SPITZER W
3
20.000 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2002 Километража 1600000 км Носивост 33300 кг
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна за превоз на цемент SPITZER HORZ
2
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 1400000 км Носивост 33300 кг
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна за превоз на цемент SPITZER W
2
24.000 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2004 Километража 1400000 км Носивост 33300 кг
Франција, Dole
цистерна за превоз на цемент MERCERON PULVE 3 ESSIEUX
6
6.900 € Без ДДВ
Година 06/1985 Километража Носивост
Франција, Andouillé
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 38M3  TYPEV
3
42.700 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 33300 кг
Франција, Sète
оштетен цистерна за превоз на цемент SPITZER Non spécifié
13
цена на барање
Година 04/1993 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се