Филтри -

Цистерни за превоз на цемент VAN HOOL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент VAN HOOL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент VAN HOOL VH 32-24 T3
5
3.512 € PLN 16.000 PLN
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се