Филтри -

Цистерни за превоз на цемент STOKOTA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент STOKOTA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент STOKOTA Cysterna do Cementu
25
11.560 € PLN 52.000 PLN
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Janów Lubelski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се