Филтри -

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Полска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Полска: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
10
12.200 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2437/2P
6
6.726 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/3Z
23
15.690 € PLN 70.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-07 Километража Носивост 28185 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER SILO 37m6 3-KOMORY WAGA:4850kg BPW ALUFELGI 2008r ŁADNA
1
20.180 € PLN 90.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09 Километража 650000 км Носивост
Полска, KAMIEŃSK
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737/2P
7
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04-14 Километража Носивост 29500 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737
12
14.300 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-03 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER CEMENTONACZEPA 37m3 SILOS Stan Jak Nowa
28
38.790 € PLN 173.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 2015 Километража Носивост 34490 кг
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2441
11
6.590 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737/2P
13
41.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737/2P
6
17.940 € PLN 80.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737/2P
6
17.490 € PLN 78.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2437       4520 KG
24
15.670 € PLN 69.900 PLN
Година 2006-11-29 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
нови цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2734
5
56.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1000 км Носивост 29600 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER
6
5.605 € PLN 25.000 PLN
Зафатнина 30 м³
Година 1980 Километража Носивост
Полска, Kotarwice
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/2P
6
16.140 € PLN 72.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 2006-04-08 Километража Носивост
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се