Филтри -

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2003-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
17
39.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2013-12-05 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 39 m3 / 1 comp
13
13.000 € Без ДДВ
Година 1999-06-02 Километража Носивост 33970 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
13
39.500 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
14.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2003-01-01 Километража Носивост 33260 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
13
39.500 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2013-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 43 m3 / 1 comp
11
31.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³
Година 2010-01-01 Километража Носивост 31400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3
13
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2004-01-01 Километража Носивост 30660 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER SFS27-C11! 2 UNITS
15
25.950 € Без ДДВ
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-25 Километража Носивост 33910 кг
Холандија, Terborg
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 39 m3 / 1 comp
20
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 2008-05-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 34 m3 / 1 comp + engine/compressor
20
13.000 € Без ДДВ
Година 1999-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER SFS27-C11 44m3! 2 UNITS
15
25.950 € Без ДДВ
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-25 Километража Носивост 33910 кг
Холандија, Terborg
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 39 m3 / 1 comp
10
12.000 € Без ДДВ
Година 2001-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се