Филтри -

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Германија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER Baustoffsilo 39M³ Top Zustand
12
28.500 €
Зафатнина 39 м³
Година 2011-05 Километража Носивост 29200 кг
Германија, Gelsenkirchen
цистерна за превоз на цемент SPITZER
9
цена на барање
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Километража Носивост
Германија, Legden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2734/2P 34 m3 aluminium cement silo
23
58.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Километража Носивост
Германија, Elztal
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2734/2P Zementsilo 34 m³ Nr.: 531
10
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³
Година 2008-6 Километража Носивост 35575 кг
Германија, Regensburg
цистерна за превоз на цемент SPITZER SK 2745
12
21.500 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 2008-4 Километража Носивост 34040 кг
Германија, Regensburg
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2437/2P
11
12.400 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 1998-04 Километража Носивост 29220 кг
Германија, Regensburg
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2734/2P Zement/Silo
5
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Километража Носивост 29880 кг
Германија, Lübbecke
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2734/2P Zement/Silo German Fahrzeug
7
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-12 Километража Носивост 29880 кг
Германија, Lübbecke
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2741/4P Zementsilo 41 m³ Nr.: 134
10
14.300 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³
Година 2002-3 Километража Носивост 34535 кг
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се