Филтри -

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Франција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Франција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER S2000F
4
аукција 3.000 € Без ДДВ
Година 1984-07 Километража Носивост
Франција, Montreuil
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37M3
2
24.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Франција, Lyon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент SPITZER W
3
20.000 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2002 Километража 1600000 км Носивост 33300 кг
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна за превоз на цемент SPITZER HORZ
2
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 1400000 км Носивост 33300 кг
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна за превоз на цемент SPITZER W
2
24.000 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2004 Километража 1400000 км Носивост 33300 кг
Франција, Dole
оштетен цистерна за превоз на цемент SPITZER Non spécifié
13
цена на барање
Година 04/1993 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се