Филтри -

Цистерни за превоз на цемент SPITZER од Европа

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент SPITZER: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER
10
7.850 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-06 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37m3
8
8.132 € PLN 37.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Koziegłowy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2003-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
17
39.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2013-12-05 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 39 m3 / 1 comp
13
13.000 € Без ДДВ
Година 1999-06-02 Километража Носивост 33970 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
13
39.500 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
14.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2003-01-01 Километража Носивост 33260 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
13
39.500 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2013-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
10
12.200 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2437/2P
6
6.593 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 43 m3 / 1 comp
11
31.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³
Година 2010-01-01 Километража Носивост 31400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3
13
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2004-01-01 Километража Носивост 30660 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/3Z
23
15.380 € PLN 70.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-07 Километража Носивост 28185 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER S2000F
4
аукција 3.000 € Без ДДВ
Година 1984-07 Километража Носивост
Франција, Montreuil
цистерна за превоз на цемент SPITZER SILO 37m6 3-KOMORY WAGA:4850kg BPW ALUFELGI 2008r ŁADNA
1
19.780 € PLN 90.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09 Километража 650000 км Носивост
Полска, KAMIEŃSK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се