Филтри -

Цистерни за превоз на цемент SPITZER

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент SPITZER: 56 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER Silos
21
21.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32000 л
Година 2006 Километража 120 км Носивост
Украина, Винница
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2734/2P
4
36.010 € PLN 165.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03-03 Километража Носивост 34000 кг
Полска, Morawica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2437/2P
11
12.400 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 1998-04 Километража Носивост 29220 кг
Германија, Regensburg
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/2P
6
15.710 € PLN 72.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 2006-04-08 Километража Носивост
Полска, Grodzisk Mazowiecki
цистерна за превоз на цемент SPITZER SILOS DO MĄKOWOZU !!!
11
5.674 € PLN 26.000 PLN
Зафатнина 30 м³
Година 1987 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2441
11
6.400 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737
12
14.300 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-03 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER Eurovrac SF 2437      37m3
14
16.150 € PLN 74.000 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 2007-06-13 Километража Носивост 33540 кг
Полска, Jastrzębie Zdrój
нови цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/2P
1
56.750 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Километража 1000 км Носивост 29400 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2734/2P Zement/Silo
5
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Километража Носивост 29880 кг
Германија, Lübbecke
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2734/2P Zement/Silo German Fahrzeug
7
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-12 Километража Носивост 29880 кг
Германија, Lübbecke
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF27 38 3P
8
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Километража Носивост
Словачка, Komárno
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737/2P
15
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12-31 Километража Носивост
Унгарија, Szeged
цистерна за превоз на цемент SPITZER
4
13.500 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06-09 Километража Носивост
Полска, Mlęcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37m3
8
8.075 € PLN 37.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Koziegłowy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се