Филтри -

Цистерни за превоз на цемент PIACENZA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент PIACENZA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент PIACENZA ST.3673/32
4
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража Носивост
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент PIACENZA
2
30.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража Носивост
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент PIACENZA S36R2N35
4
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Италија, Tortolì
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се