Филтри -

Цистерни за превоз на цемент Ozmen Damper

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент Ozmen Damper: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper 45-48 m3 CEMENT BULK SEMI TRAILER - DIESEL ENGINE
15
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 58000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper 27-34 m3 Cement Bulk Semi Trailer - Electrical Engine
12
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper 37-45 m3 CEMENT BULK SEMI TRAILER - DIESEL ENGINE
25
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 48000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент Ozmen Damper MILLENIUM
28
цена на барање
Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се