Филтри -

Цистерни за превоз на цемент OZTREYLER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент OZTREYLER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент OZTREYLER
14
30.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2014 Километража Носивост
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се