Филтри -

Цистерни за превоз на цемент OKT TRAILER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент OKT TRAILER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент OKT TRAILER 34 m3 NEW!!
12
44.995 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Романија, București
цистерна за превоз на цемент OKT TRAILER OKT CEMENTBULK
10
15.850 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се