Филтри -

Цистерни за превоз на цемент NURSAN

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент NURSAN: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент NURSAN TRAILER
3
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за превоз на цемент NURSAN TRAILER
10
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент NURSAN TRAILER
11
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за превоз на цемент NURSAN TRAILER
11
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за превоз на цемент NURSAN CEMENT TANKER TRAILER
36
11.000 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN (МУКОВОЗ) V-образного типа
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN TRAILER
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN
3
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за превоз на цемент NURSAN 38M3  TYPEV
3
42.700 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 33300 кг
Франција, Sète
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се