Филтри -

Цистерни за превоз на цемент LIDER од Турција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент LIDER од Турција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
21
19.000 US$ EUR ≈ 16.230 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Километража Носивост 40000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER
9
20.000 US$ EUR ≈ 17.080 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 48000 кг
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020  MODELS bulk cement trailer
21
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 17.080 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa
16
18.000 US$ EUR ≈ 15.370 €
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
12
18.000 US$ EUR ≈ 15.370 €
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER بلكر اسمنت مواصفات اوربية 2020
13
21.000 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³
Година 2020 Километража Носивост 60000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER  2020 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
12
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.370 €
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Носивост 50000 кг
Турција, İstanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се