Филтри -

Цистерни за превоз на цемент LIDER

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент LIDER: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
21
19.000 US$ EUR ≈ 16.230 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Километража Носивост 40000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER
9
20.000 US$ EUR ≈ 17.080 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 48000 кг
Турција, İstanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 year BULK CEMENT TRAILER
18
20.000 US$ EUR ≈ 17.080 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Молдавија, Chișinău
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 year new Slurry Tanker Farmer  Agriculture Field Tanker
27
18.500 US$ EUR ≈ 15.800 €
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Носивост 72000 кг
Белгија, Oudenburg
нови цистерна за превоз на цемент LIDER  NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
24
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2020 Километража Носивост 50400 кг
Брегот на Слоновата Коска
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 NEW 80 TONS CAPACITY  FROM MANUFACTURER READY IN STOCK
25
30.000 US$ EUR ≈ 25.620 €
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Носивост 72000 кг
Либија
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020  MODELS bulk cement trailer
21
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 17.080 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW ciment remorque 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
15
17.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Франција
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa
16
18.000 US$ EUR ≈ 15.370 €
Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
12
18.000 US$ EUR ≈ 15.370 €
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
14
17.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Романија, București
нови цистерна за превоз на цемент LIDER بلكر اسمنت مواصفات اوربية 2020
13
21.000 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³
Година 2020 Километража Носивост 60000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER  2020 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
12
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.370 €
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Носивост 50000 кг
Турција, İstanbul
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LT2 SEMIRREMOLQUE  CISTERNA DE CEMENTO 35MT3
5
27.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 26800 кг
Шпанија, Granyanella
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LT2 SEMIRREMOLQUE  CISTERNA DE CEMENTO 35MT3
3
27.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година Километража Носивост 26800 кг
Шпанија, Granyanella
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се