Филтри -

Цистерни за превоз на цемент KASSBOHRER од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент KASSBOHRER од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 OSTATNIE 2 SZTUKI !!!!
5
44.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Километража Носивост 29500 кг
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 ODBIÓR NATYCHMIASTOWY
7
46.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Radom
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35, MINT CONDITION, LIKE NEW!! 2 units: 82.487 km 36.368 km
13
40.870 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35m
9
17.590 € PLN 79.900 PLN
Зафатнина 35 м³
Година 2009-07-23 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35m
11
7.263 € PLN 33.000 PLN
Зафатнина 35 м³
Година 1989 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL
12
16.950 € PLN 77.000 PLN
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 34
13
5.943 € PLN 27.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL33/10-24
8
3.522 € PLN 16.000 PLN
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER
7
3.962 € PLN 18.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Километража Носивост
Полска, Kotarwice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се