Филтри -

Цистерни за превоз на цемент KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент KASSBOHRER: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL
15
16.940 € PLN 77.000 PLN
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL
31
19.140 € PLN 87.000 PLN
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Widełki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 OSTATNIE 2 SZTUKI !!!!
5
44.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Километража Носивост 29500 кг
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER
12
34.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Одесса
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 ODBIÓR NATYCHMIASTOWY
7
46.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35, MINT CONDITION, LIKE NEW!! 2 units: 82.487 km 36.368 km
13
40.870 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER K.SSL 40
7
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03-03 Километража Носивост 27000 кг
Литванија, Alesninkai
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35m
9
17.580 € PLN 79.900 PLN
Зафатнина 35 м³
Година 2009-07-23 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35m
11
7.259 € PLN 33.000 PLN
Зафатнина 35 м³
Година 1989 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 34
13
5.939 € PLN 27.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL33/10-24
8
3.519 € PLN 16.000 PLN
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER
7
3.959 € PLN 18.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Километража Носивост
Полска, Kotarwice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се